Wiślak z Azorów napisał(a):

|
Reklama na strojach Barcy to Quatar Fundation (chyba) czyli jest to organizacja pomagająca coś w stylu UNICEF
|
Jednak z tą różnicą że tym razem to Quatar Fundation płaci za to, a UNICEF dostawał dodatkowo jakieś tam kwoty od Barcelony.