Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 15.08.2011, 13:34
Wiślak z Azorów napisał(a):Wyświetl post
Reklama na strojach Barcy to Quatar Fundation (chyba) czyli jest to organizacja pomagająca coś w stylu UNICEF

Jednak z tą różnicą że tym razem to Quatar Fundation płaci za to, a UNICEF dostawał dodatkowo jakieś tam kwoty od Barcelony.
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując