|
Trochę to dziwne, że na mecz trzeba nosić KK dowód i jeszcze legitymację, mnie na Zagłębiu sprawdzali legitymację bo mam ulgowy karnet, ale przecież liczy się zniżka w momencie zakupu, więc nie wiem po co i czy nie dałoby się tego ograniczyć. Chyba po to są karty kibica, żeby wszystko było sprawdzone wcześniej, czy mam zniżkę itepe, żeby na mecz wejście jedynie z KK na której przecież jest zdjęcie i powinno byc głównym sposobem na sprawdzenie czy wchodzi dana osoba ;/
|