Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
2478
15.08.2011, 12:52
A propos tej strony, mógłby ktoś zrobić wizualizację koszulek w stylu tych rezerwowych sprzed wojny, w czerwono-niebieskie poziome pasy? Całkiem fajnie by to mogło wyglądać
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand