Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Zdzis
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2477
15.08.2011, 12:29
2001/2002. W sezonie 98/99 też były stroje od Adidasa, ale inne (paski po wewnętrznej stronie rękawów). Tutaj trochę więcej zdjęć z przeszłości:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_w_fotografii
www.historiawisly.pl
www.facebook.com/Henryk.Reyman
Zdzis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zdzis
Znajdź inne posty napisane przez Zdzis