Wyświetl pojedynczy post
Zdzis
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 15.08.2011, 12:29
2001/2002. W sezonie 98/99 też były stroje od Adidasa, ale inne (paski po wewnętrznej stronie rękawów). Tutaj trochę więcej zdjęć z przeszłości: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_w_fotografii
Odpowiedz cytując