Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)
Offline
#
4781
15.08.2011, 12:07
Witam
wiadomo ile Wisełka już zarobiła po tych 4 meczach eliminacyjnych
Marcelo97
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcelo97
Znajdź inne posty napisane przez Marcelo97