Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4778
Stary 15.08.2011, 11:56
Najważniejsze, to u siebie nie stracić bramki, ale coś też wypadałoby strzelić. Nawet wynik 1:0 może być dla nas bardzo korzystny, wtedy na wyjeździe nastawiamy się na kontrę i tyle. 2:0 to już w ogóle bardzo dobra zaliczka. Jak dla mnie mimo wszystko najważniejsze, to właśnie zachować czyste konto w Krakowie.
Odpowiedz cytując