|
Najważniejsze, to u siebie nie stracić bramki, ale coś też wypadałoby strzelić. Nawet wynik 1:0 może być dla nas bardzo korzystny, wtedy na wyjeździe nastawiamy się na kontrę i tyle. 2:0 to już w ogóle bardzo dobra zaliczka. Jak dla mnie mimo wszystko najważniejsze, to właśnie zachować czyste konto w Krakowie.
|