Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4773
Stary 15.08.2011, 11:47
niewazne, ile strzelimy w pierwszym meczu, najwazniejsze zeby tylu wyjsc na zero, bo to jest chyba jedyna zaleta grania pierwszego meczu u siebie...
Odpowiedz cytując