Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
Od: 10.2009
Offline
#
4773
15.08.2011, 11:47
niewazne, ile strzelimy w pierwszym meczu, najwazniejsze zeby tylu wyjsc na zero, bo to jest chyba jedyna zaleta grania pierwszego meczu u siebie...
blank_screen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blank_screen
Znajdź inne posty napisane przez blank_screen