Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2472
Stary 15.08.2011, 11:46
Mocny napisał(a):Wyświetl post
mam kilka pytan/prosb

1. czy moglby ktos wkleic te stroje stoke o ktorych mowa
2. czy naprawde nikt nie ma zdjec storjow adidasa z poczatkowego okresu TF w wisle z takimi wypasionymi trzema pasami na ramieniu ?
3. czy wisla do cholery nie ma zadnego wplywu na to jakie dostajemyy stroje ze sa tu t5akie dywagacje co tez nam adidas laskawie przysle ? czy niemoglibysmy sobie np zamowic wlasnie kultoweych adidas orginals ?

miales na mysli te stroje?
Odpowiedz cytując