fcb4 napisał(a):

Ktoś może śledzi fora kibiców Apoelu ? jestem ciekaw czy są tak pewni swojej drużyny jak kibice Litexu
|
Wszyscy w Polsce patrza na APOEL z sezonu 2009/2010 ale to juz nie ta sama druzyna - m.in dlatego szanse na awans rozłozone sa 50-50. Oni pokonali we wspomnianym sezonie Kopenhage to czemu My mamy teraz nie pokonac APOEL-u. Jezeli zagramy u siebie konsekwentnie jak z Litexem to moze byc wspaniala zaliczka przed rewanzem