Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4770
Stary 15.08.2011, 11:34
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś może śledzi fora kibiców Apoelu ? jestem ciekaw czy są tak pewni swojej drużyny jak kibice Litexu
Wszyscy w Polsce patrza na APOEL z sezonu 2009/2010 ale to juz nie ta sama druzyna - m.in dlatego szanse na awans rozłozone sa 50-50. Oni pokonali we wspomnianym sezonie Kopenhage to czemu My mamy teraz nie pokonac APOEL-u. Jezeli zagramy u siebie konsekwentnie jak z Litexem to moze byc wspaniala zaliczka przed rewanzem
Odpowiedz cytując