Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 15.08.2011, 11:18
Biorąc pod uwagę, że Barcelona w zasadzie nie miała przygotowań (ciężko nazwać przygotowaniami jakieś tourne podczas którego nie zagrali ani jednego meczu w optymalnym składzie) i to, że na środku obrony grał defensywny pomocnik, to moim zdaniem trochę porażka Realu. Mieli przeciwnika słabego jak nigdy w ciągu ostatnich lat, a i tak tego nie wygrali... Ale wygląda na to, że na początku sezonu Barcelona może zaliczyć kilka wpadek, jakieś remisy ze słabszymi klubami itp. Upatruję w tym niestety szansę na mistrzostwo Realu w tym sezonie.Chociaż z drugiej strony strajk w Primiera Division jest na rękę Barcy i może jednak złapią ten swój styl przed startem, więc wszystko jest możliwe. Tylko nie rozumiem po co wydawać te miliony na Fabregasa...
Odpowiedz cytując