|
mam kilka pytan/prosb
1. czy moglby ktos wkleic te stroje stoke o ktorych mowa
2. czy naprawde nikt nie ma zdjec storjow adidasa z poczatkowego okresu TF w wisle z takimi wypasionymi trzema pasami na ramieniu ?
3. czy wisla do cholery nie ma zadnego wplywu na to jakie dostajemyy stroje ze sa tu t5akie dywagacje co tez nam adidas laskawie przysle ? czy niemoglibysmy sobie np zamowic wlasnie kultoweych adidas orginals ?
|