Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19546
Stary 15.08.2011, 11:14
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

przynajmiej zaslonia ten beton
takie małe a cieszy . Powinno zrobić to już dawno . Mam nadzieję że zrobią taki sam baner (czy jak to się tam nazywa ) na betonie na wyższym piętrze

no i najważniejsze, oby nie ściągali już tego nigdy ;]
Odpowiedz cytując