Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4763
Stary 15.08.2011, 10:45
szkoda mi Kirma bo w tamtym sezonie był ważną postacią w zespole, a teraz jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu... na pewno na jego postawę wpływ miała kontuzja jak i zwiększenie rywalizacji w zespole... wg mnie trzeba się go pozbyć przy nadarzającej się okazji bo jak kolega wyżej zdążył już zauważyć Kirm prochu już nie wymyśli, a jak wchodzi na boisko to tylko kaleczy grę...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując