|
szkoda mi Kirma bo w tamtym sezonie był ważną postacią w zespole, a teraz jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu... na pewno na jego postawę wpływ miała kontuzja jak i zwiększenie rywalizacji w zespole... wg mnie trzeba się go pozbyć przy nadarzającej się okazji bo jak kolega wyżej zdążył już zauważyć Kirm prochu już nie wymyśli, a jak wchodzi na boisko to tylko kaleczy grę...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|