Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4762
Stary 15.08.2011, 10:42
Na pewno dobre filmiki motywacyjne,ale na mecz z Apoelem to one się zupełnie nie nadają..Nie gramy z Barceloną,Realem czy Milanem. Jesteśmy lepsi od Apoelu i RM ma chłopaków tak zmobilizowac,żeby wyszli i wygrali,a tak by wzięli Apoel za hordy uruk-hai,po prostu za drużyne,która ma nad nami przewagę,a tak absolutnie nie jest.Wisła musi ich zgnieśc grą,a my dopingiem.. i będzie awans
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując