Lechista69 napisał(a):

Na pewno dobre filmiki motywacyjne,ale na mecz z Apoelem to one się zupełnie nie nadają..Nie gramy z Barceloną,Realem czy Milanem. Jesteśmy lepsi od Apoelu i RM ma chłopaków tak zmobilizowac,żeby wyszli i wygrali,a tak by wzięli Apoel za hordy uruk-hai,po prostu za drużyne,która ma nad nami przewagę,a tak absolutnie nie jest.Wisła musi ich zgnieśc grą,a my dopingiem.. i będzie awans
