|
Klub się musi wzmacniać to naturalne więc myślę, że Lechii przede wszystkim jest potrzebnych kilku lepszych piłkarzy a trener to tak jakby sprawa drugiego rzędu. Całe szczęście, że Wam ten Traore nie uciekł w lecie ale to i tak za mało żeby ciągnąć cały zespół do wysokich pozycji w tabeli.
|