Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15801
Stary 15.08.2011, 09:40
Klub się musi wzmacniać to naturalne więc myślę, że Lechii przede wszystkim jest potrzebnych kilku lepszych piłkarzy a trener to tak jakby sprawa drugiego rzędu. Całe szczęście, że Wam ten Traore nie uciekł w lecie ale to i tak za mało żeby ciągnąć cały zespół do wysokich pozycji w tabeli.
Odpowiedz cytując