Niestety faktycznie bardzo wiele osob przyszlo na stadion bo taka jest teraz "moda", moda na stadion, foty na fejsa itp itd, z kolejnymi meczami wyjdzie ile januszy sie zacznie wykruszać a ilu z nowych złapie bakcyla na Lechię.
Doping jak na taką mieszankę ludzi stał na dosyć dobrym poziomie, Tusk wygwizdany kilkukrotnie.
Foto:
Niestety tuż po rozpoczęciu meczu podlazła do mnie jakaś laska że jej miejsce zajmuje chociąż miejsce obok wolne było a ona "nie bo mam swoje wyznaczone" eh...
Gra Lechii to niestety tragedia, Kafarskiego nalezalo wywalic w poprzednim sezonie po niespelnieniu minimum czyli 6 miejsca, impotencja dzialaczy w Gdansku to niestety nasza pieta Achillesowa... w tym momencie potrzebny jest trener ze swiezym spojrzeniem i nawet Probierz bedzie lepszy od Kafarskiego ktory sie poprostu nie nadaje teraz do walki o takie cele jak europejskie Puchary.
Teraz Lks, ale z taka gra to predzej Lks sie przelamie na Lechijce niz Lechia na Lksie... dlatego nowy szkoleniowiecj potrzebny od zaraz
