|
Drodzy forumowicze, a ja mam do Was takie pytanie... Wie ktoś, czy można oddać bilet do kasy ze zwrotem pieniędzy (opcja lepsza) , lub przedrukować go na inne nazwisko (opcja gorsza) ? Kumpel ma ten problem, że zmarł mu ktoś z rodziny, i musi odpuścić sobie mecz, i poprosił bym spróbował mu w związku z tym biletem pomóc... Próbował ktoś kiedyś oddać/przedrukować bilet?
PS. Bez głupich komentarzy typu "możesz sobie zadzwonić przecież" - nie, nie mogę, dzisiaj mamy wszak święto.
|