Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Endrju
Junior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6273
Stary 15.08.2011, 09:02
Drodzy forumowicze, a ja mam do Was takie pytanie... Wie ktoś, czy można oddać bilet do kasy ze zwrotem pieniędzy (opcja lepsza) , lub przedrukować go na inne nazwisko (opcja gorsza) ? Kumpel ma ten problem, że zmarł mu ktoś z rodziny, i musi odpuścić sobie mecz, i poprosił bym spróbował mu w związku z tym biletem pomóc... Próbował ktoś kiedyś oddać/przedrukować bilet?

PS. Bez głupich komentarzy typu "możesz sobie zadzwonić przecież" - nie, nie mogę, dzisiaj mamy wszak święto.
Odpowiedz cytując