Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
15796
15.08.2011, 08:38
Nie wiem wlasnie jak inni moga oceniac czy stadion ma dusze czy nie poprzez TV... chyba nie ktorym gul skacze i dla tego tak pisza... Mnie osobiscie stadion Lechii sie bardziej podoba niz nasz.
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa