Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15794
Stary 15.08.2011, 07:45
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Jakiego ....a kompletu? Stadion był zgłoszony na 34 tysiące. Wiadomo było przed meczem, że kompletu nie będzie bo nie były sprzedawane bilety na sektor, który docelowo będzie sektorem gości.

A skąd Ty wiesz, że ten stadion nie ma duszy? W C+ to zauważyłeś? Lepiej martw się o frekwencje w Krakowie bo jak na mecz mistrza Polski przychodzi 13 tys osób na 24 tys. możliwe to jest dopiero problem.

Co atmosfery.. To może na sektorze było trochę wynalazków ale mimo wszystko było klimatycznie. Trzeba poprawić nagłośnienie i doping będzie całkiem, całkiem.

Gdy Tusk był pokazany na telebimie to od razu został wygwizdany. Do tego kilkukrotnie było śpiewane "Donald matole.." + oczywiście transparent przeciwko niemu.

Niektórym polecam pierw ocenić jak to wygląda na swoim podwórku. Potem wybrać się na mecz do Gdańska i dopiero wtedy ocenić czy stadion ma dusze czy nie. No chyba, że Wy macie takie telewizory, że to przed TV czujecie..

Ale po co tyle agresji? Stadiony znam praktycznie wszystkie ( nowo budowane) bo to należy do zakresów moich obowiązków zawodowych. Wasz stadion jest ładny i tyle. Tylko, że stadion to nie kobieta .13 tys u nas na Zagłębiu, które nie budzi praktycznie żadnych emocji to i tak niezły wynik. Zwłaszcza w obliczu tego co się działo z biletami na Cypryjczyków. Część ludzi nie wiedziała o niezależnej kolejce, część trzyma kasę na ważniejsze mecze, których czeka nas jednak kilka dodatkowych w tym sezonie. Zobaczymy co będzie u Was za jakieś 3-4 kolejki jak już wszyscy zainteresowani nowym stadionem będą mieli zaliczoną wizytę i przyjedzie chociażby właśnie Zagłębie.
To co napisałem, nie wynika z niechęci czy zazdrości tylko z czystego pragmatyzmu. W Polsce 30 tys stadion to aż za dużo. Ok, są ze 3 mecze w sezonie plus puchary kiedy taki stadion może się zapełnić. Takie są realia i prędko inne nie będą. Lech będący jedyną wielkopolską drużyna w I lidze ( bo nie uznaję nowomowy typu "ekstraklasa") miał problem z kompletem w fazie grupowej LE. Stadiony 40-50 tysięczne będą miały sens za ok 10 lat pod warunkiem, że polska piłka będzie szła do przodu. Tylko, że za 10-15 lat te stadiony będą już przestarzałe.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 15.08.2011 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując