Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 15.08.2011, 02:27
Transmituje.
Sam jestem ciekawy jak będą komentować ci legioniści yyy komentatorzy.
Jest też na Polsacie głównym, a tam Borek i pewnie Iwan.
Odpowiedz cytując