Wiślak z Azorów napisał(a):

|
/\/\ nie wiem może nie zauważyłem po prostu ale Wy chyba nie macie gniazda na młynie tak ?
|
Na tym meczu nie było jeszcze gniazda. To był pierwszy mecz więc organizacyjnie jeszcze jest wiele rzeczy do poprawienia. Ale jestem pewien, że jak nie będzie przypadkowych osób to doping i cała otoczka będzie o wiele lepiej wyglądać.