Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15792
Stary 15.08.2011, 00:17
Wiślak z Azorów napisał(a):Wyświetl post
/\/\ nie wiem może nie zauważyłem po prostu ale Wy chyba nie macie gniazda na młynie tak ?
Na tym meczu nie było jeszcze gniazda. To był pierwszy mecz więc organizacyjnie jeszcze jest wiele rzeczy do poprawienia. Ale jestem pewien, że jak nie będzie przypadkowych osób to doping i cała otoczka będzie o wiele lepiej wyglądać.
Odpowiedz cytując