Quorth napisał(a):

ja mam dwa, sprzedam ci po 1000 zeta każdy
Sprzedaj mu od razu po 5000 tys każdy. My Wiślacy powinniśmy się wspierać i sobie pomagać
|
haha
Nie wyłapałeś ironii PeterSetta?
Co do meczu, skoro gramy u siebie to powinniśmy zrobić coś więcej niż kontrataki czyli grać do przodu, jako że zapewne zagramy na dwóch defensywnych pomocników, to tym lepszym do pary do Sobola byłby Nunez IMO, Gervasio w odróżnieniu od Wilka potrafi minąć zwodem rywala oddać groźny, mocny strzał na bramkę i doskonale dośrodkowuje piłki z rożnych, czy też z wolnych z bocznych sektorów boiska.