Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
4753
15.08.2011, 00:04
ja mam dwa, sprzedam ci po 1000 zeta każdy
Sprzedaj mu od razu po 5000 tys każdy. My Wiślacy powinniśmy się wspierać i sobie pomagać
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth