Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 14.08.2011, 23:43
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Real miał kilka okazji na strzelenie bramek i ich nie wykorzystal, Benzema malo skuteczny
ja uwazam ze jak Puyol wroci do zdrowia to obrona znow bedzie pewniejsza Barcelony
w srodku Pep bedzie mial wielki wybor Cesc,Xavi,Iniesta,Sergio,Thiago
Casc, Xavi, Iniesta, Sergio, Thiago, Marsherano, Keita. A w reprezentacji Messi grał na środku pomocy.

Real dzisiaj lepszy, Barca miała dużo szczęscia. Mecz bardzo szybki, Real ładnie grał pressingiem.

Zobaczymy co będzie w środe.
Odpowiedz cytując