qchar90 napisał(a):

Real miał kilka okazji na strzelenie bramek i ich nie wykorzystal, Benzema malo skuteczny
ja uwazam ze jak Puyol wroci do zdrowia to obrona znow bedzie pewniejsza Barcelony
w srodku Pep bedzie mial wielki wybor Cesc,Xavi,Iniesta,Sergio,Thiago
|
Casc, Xavi, Iniesta, Sergio, Thiago, Marsherano, Keita. A w reprezentacji Messi grał na środku pomocy.
Real dzisiaj lepszy, Barca miała dużo szczęscia. Mecz bardzo szybki, Real ładnie grał pressingiem.
Zobaczymy co będzie w środe.