mc-money napisał(a):

Jutro nie będzie można kupić biletów, bo jest jakieś tam święto.
tak na wszelki wypadek, bo jutro posypią się żale, że nie kupili. Niektórzy nie czytają oficjalna a później płaczą.
|
Nie "jakieś tam święto" tylko Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcie NMP.
Marsz po bilety we wtorek wszyscy zainteresowani, w środę ma być komplet i kocioł przez 90 minut!