Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6271
Stary 14.08.2011, 23:18
mc-money napisał(a):Wyświetl post
Jutro nie będzie można kupić biletów, bo jest jakieś tam święto.

tak na wszelki wypadek, bo jutro posypią się żale, że nie kupili. Niektórzy nie czytają oficjalna a później płaczą.
Nie "jakieś tam święto" tylko Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcie NMP.

Marsz po bilety we wtorek wszyscy zainteresowani, w środę ma być komplet i kocioł przez 90 minut!
Odpowiedz cytując