Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa
Offline
#
4751
14.08.2011, 23:15
bartekb
napisał(a):
Nie wiecie czy sa jeszcze bilety na srodowy mecz z APOELem?
ja mam dwa, sprzedam ci po 1000 zeta każdy
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
PeterSett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeterSett
Znajdź inne posty napisane przez PeterSett