johny96 napisał(a):

|
Czyli jakaś tam garstka biletów została? A istnieje jakaś szansa, że dodzwonię się jutro do klubu i potwierdzą mi tą informację, czy porostu we wtorek od 4 okupować kasę ?
|
Gdyby sprzedali wszystko, to by przecież poinformowali. Jest duża szansa, że kupisz bilet.