Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 14.08.2011, 23:09
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jakaś tam garstka biletów została? A istnieje jakaś szansa, że dodzwonię się jutro do klubu i potwierdzą mi tą informację, czy porostu we wtorek od 4 okupować kasę ?
Gdyby sprzedali wszystko, to by przecież poinformowali. Jest duża szansa, że kupisz bilet.
Odpowiedz cytując