Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 14.08.2011, 21:32
Czyzby w koncu dominacja Barcelony sie skonczyła na rzecz Realu? Blaugrana nie radzi sobie bez Xaviego - ale i tak nie ma co wymowek dawac, ze nie gra ten, nie gra tamten bo wyszli silna 11stką
Odpowiedz cytując