|
Tak nawiasem mówiąc, to jak patrzę na tą spieprzoną akcję przez Niedzielana, gdzie on do pustej bramki nie zdecydował się strzelać, to tam jednak chyba był faul i powinna Cracovia dostać karnego... komentatorzy tam się jarali, że Niedzielan symulował, ale ja tam widzę czarno na białym jak Małkowski wbija w Niedzielana z bara...
Co by nie mówić, Lechia powinna się cieszyć z tego punktu...
|