Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15785
Stary 14.08.2011, 21:13
Tak nawiasem mówiąc, to jak patrzę na tą spieprzoną akcję przez Niedzielana, gdzie on do pustej bramki nie zdecydował się strzelać, to tam jednak chyba był faul i powinna Cracovia dostać karnego... komentatorzy tam się jarali, że Niedzielan symulował, ale ja tam widzę czarno na białym jak Małkowski wbija w Niedzielana z bara...

Co by nie mówić, Lechia powinna się cieszyć z tego punktu...
Legionista
Odpowiedz cytując