qqq_b napisał(a):

|
Powiem szczerze. Stadion OK, ale oprawa? "Szczymdoludzi" ? Beznadziejna.
|
Ale że w czym problem? Race niestety zabronione, więc opraw jak na Bałkanach u nas nie będzie, ale było jak najbardziej ok jak dla mnie. Trochę dużo pikników, które przyszły zobaczyć sobie stadion i doping przez to średni, ale żeby od razu beznadzieja?!