Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15778
Stary 14.08.2011, 20:02
Uła takie komentarze o Lechii ciężko czyta się Lechiście ale coż macie rację:(
Chyba niema co tu dopisywać bo grę i kadrę dobrze opisaliście co się dzieje w Gdańsku, ale co do dopingu trudno mieć dobry doping gdy przychodzą ludzie ubrani jak do filharmonii i marudzą że on ma tu miejsce i on tu siądzie (środek młyna)...
Co do Donka i jego kolegów to wygwizdany Budyń(prezydent miasta) i mocno się zbulwersował bo zmienił przemowę A płemieł jak to on wilcze oczy i sztuczny uśmiech do kamery
Odpowiedz cytując