Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
OstryLG
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15775
Stary 14.08.2011, 19:40
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
a to tylko pokazalo ile piknikow przyszlo na mecz...oj czuje ze Lechia bedzie miala problem zeby na mecz przyszlo min 15 tys...oby nas milo Lechici zaskoczyli !!
lechitów szukaj sobie w POZnaniu*. W Gdańsku są lechiści.

Tusk był na meczu - wygwizdany przez 90% publiki.
ŚWL
Odpowiedz cytując