Ivory1906 napisał(a):

a to tylko pokazalo ile piknikow przyszlo na mecz...oj czuje ze Lechia bedzie miala problem zeby na mecz przyszlo min 15 tys...oby nas milo Lechici zaskoczyli !!
|
lechitów szukaj sobie w POZnaniu*. W Gdańsku są lechiści.
Tusk był na meczu - wygwizdany przez 90% publiki.