Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 14.08.2011, 19:40
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Sranie w banie z tym Delevem. Tak sie nim podniecacie a wg. mnie nie jest aż taki mocny. Poza tym jeśli Małecki out a Delev in to w 11 meczowej zostaje hmm... 2 polaków? (Sobol, Wilk ze zmiany?) i Garguła jeśli jest to mecz ligowy.
A na czym opierasz to, że nie jest mocny? Masz problem z tym, że nie było by Polaków w składzie?
Odpowiedz cytując