|
W Lechii już chyba powoli czas na zmianę trenera, może Ulatowski? Fakt jest taki, że końcówkę poprzedniego sezonu jak i początek tego jest na bardzo słabym poziomem i jeśli coś się nagle nie zmieni, to już za tydzien-dwa będziemy oglądać kogoś nowego na ławce gdańszczan.
|