AS82 napisał(a):

|
Nie chce być jakimś adwokatem parchów ,ale zagrali z dużym rozmachem i polotem ,którego w wykonaniu Wisły nie ma prawie w ogóle(chyba że gra Melikson).Grali długą piłą ,ale to nie było granie na wysokiego napastnika który ma zgrywać ,a na niskiego szybkiego. Juz w pierwszej polowie Niedzielan strzelil w ten sposób prawidlowo gola ,a po przerwie miał ze 2 sytuacje 100% . Parchy zdominowały całkowicie Lechie i jak to porównać do naszych męczarni wczoraj z Zagłębiem,to jest dokladnie odwrotnie niz piszesz.
|
Ale z drużyną która:
a. umie zastawiać pułapki ofsajdowe,
b. ma poukładaną obronę na dobrym poziomie,
c. jest przyzwoicie przygotowana kondycyjnie i motorycznie do sezonu,
d. zna podstawy taktyki
już tak łatwo im nie poszło. Wielkiego polotu w ich meczu z Legią nie było.
Zdominowali Lechię, bo są znacznie lepiej przygotowani kondycyjnie i szybkościowo do sezonu.