baro1995 napisał(a):

,,Wisła tamten mecz zaczęła w takim składzie: Majdan - Baszczyński, Kłos, Głowacki, Dudka - Uche, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk - Frankowski, Paweł Brożek.
Daj Boże zdrowie, by Robert Maaskant miał na skrzydle wirtuoza klasy Kalu Uche
|
Uche, w dwumeczu z Grekami był cieniem piłkarza z 2002 r. a rewanż w Atenach dosłownie przeczłapał.

I niech Cię nie zmyli bramka w pierwszym meczu.