DrunkenBear napisał(a):

|
Niektórzy nie wyobrażali sobie Wisły bez Brożków, pewnie teraz sobie nie wyobrażają bez Małeckiego.
|
A teraz ci sami nie wyobrażają sobie z Brożkami
Nikt z nas nie był przy negocjacjach więc może darujmy sobie domysły a tym bardziej oceny.