Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12709
Stary 14.08.2011, 18:58
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy nie wyobrażali sobie Wisły bez Brożków, pewnie teraz sobie nie wyobrażają bez Małeckiego.
A teraz ci sami nie wyobrażają sobie z Brożkami

Nikt z nas nie był przy negocjacjach więc może darujmy sobie domysły a tym bardziej oceny.
Odpowiedz cytując