Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12708
Stary 14.08.2011, 18:41
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prawdą jest że Małecki zarabia 30 tyś a np kiedyś była informacja że zarobki np Boguskiego to coś między 60-80 tyś to jest coś nie tak, nie uważacie?

Chłopak gra w podstawowym składzie, może odejść za małe pieniądze więc nie danie mu kontraktu przynajmniej na poziomie Jaliensa który nigdzie nie odejdzie jest przegięciem pały.

Tak samo proponowanie 100% podwyżki z cyrografem na 5 lat i sumą odstępnego 7 mln euro a pewnie tak by sobie to wymyślili uważam za śmieszne. Można dywagować co mu zaproponowali ale pamiętajmy, 3 lata temu Wisła dawała Gargule 250 tyś. euro za rok, teraz pewnie obijamy się o 400 tyś euro/rok, jeśli Mały dostaje 90 to coś jest nie hallo.
Ale nie wiemy jaki kontrakt mu zaproponowali. Może chcieli mu dać 200k rocznie, a on chciał tyle co Melikson? Nie wiemy kto zerwał negocjacje.

Nie oszukujmy się, chłopak ma serce do gry w Wiśle. Szarpie grę i coś tam próbuje. Niestety nie zawsze idą za tym umiejętności. Wyszła mu jedna runda, to nie obliguje go do żądania wielkiej podwyżki. Kilka razy sobie nagrabił i siedział na dywaniku, więc nie dziwię się, że zarząd trochę z rezerwą podchodzi do negocjacji z zawodnikiem, który sprawiał problemy. Niektórzy nie wyobrażali sobie Wisły bez Brożków, pewnie teraz sobie nie wyobrażają bez Małeckiego.
Odpowiedz cytując