Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15767
Stary 14.08.2011, 18:29
Plastman napisał(a):Wyświetl post
Ale na kogo gwizdano? Pytam, bo nie oglądałem meczu, a na wp.pl czytałem, że wygwizdano premiera.
całą drużynę po końcowym gwizdku, nie było żadnych braw, same gwizdy, za grę, za wynik ?
Lechia 5 strzałów sąsiadki 14 .. to chyba mówi wszystko

a donek też był parę razy pozdrowiony o dziwo miał zadowoloną minę
Odpowiedz cytując