Plastman napisał(a):

|
Ale na kogo gwizdano? Pytam, bo nie oglądałem meczu, a na wp.pl czytałem, że wygwizdano premiera.
|
całą drużynę po końcowym gwizdku, nie było żadnych braw, same gwizdy, za grę, za wynik ?
Lechia 5 strzałów sąsiadki 14 .. to chyba mówi wszystko
a donek też był parę razy pozdrowiony o dziwo miał zadowoloną minę
