Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15763
Stary 14.08.2011, 18:09
Stadion 2 x za duży na potrzeby Lechii. Będą mieli problem z tym stadionem. Jeżeli na otwarciu nie ma kompletu to powodzenia dalej. Niby ładny ale jakoś taki bez duszy. Coraz bardziej zaczynam doceniać nasz. Może i nie szczyt sztuki architektonicznej ale kuwa ma to coś. I przede wszystkim nie jest obły ( a opon nie trawię).
Meczu nie komentuje bo aż żal pisać. Ew jeden komentarz - wierzący z Lechii powinni dać na mszę za ten mecz.
Odpowiedz cytując