Co ciekawe patrzac na Lechie ktora gra co tydzien a na Wisle ktora grala ostatnio co 3 dni i to na dosc wysokim poziomie wysilku fizycznego to Lechia wyglada baaaardzo blado. Wisla tylko potwierdza ze fizycznie jest przygotowana bardzo dobrze do sezonu...aczkolwiek mysle ze to jeszcze nie jest szczyt formy Wisly
