Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15759
Stary 14.08.2011, 17:49
Co ciekawe patrzac na Lechie ktora gra co tydzien a na Wisle ktora grala ostatnio co 3 dni i to na dosc wysokim poziomie wysilku fizycznego to Lechia wyglada baaaardzo blado. Wisla tylko potwierdza ze fizycznie jest przygotowana bardzo dobrze do sezonu...aczkolwiek mysle ze to jeszcze nie jest szczyt formy Wisly
Odpowiedz cytując