Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
15749
14.08.2011, 17:13
Ciężko będzie stworzyć braciom z Gdańska odpowiedni klimat kibicowski na takim kolosie.
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe