Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15748
Stary 14.08.2011, 17:12
Nie zdziwię się, jak po meczu pasiaści znowu będą narzekać, że ich skrzywdził sędzia. Inna rzecz, że czasem faktycznie może się pomylić na ich niekorzyść. Zobaczymy, co będzie w 2. połowie.

A tak na marginesie, rozśmieszył mnie komentarz sportowy z koszernej gazety:
Andrzej Niedzielan: Prawidłowo zdobyta bramka, ale sędzia nie uznaje gola. bo według niego snajper Cracovii palił.

Ciekawe, co palił Pewnie więcej się po nim spodziewają. I może cieszą się że ich "proffessor" nie wziął Smolarka
Odpowiedz cytując