Bąbel napisał(a):

|
10% niepewnosci... A co jesli kurier mnie nie zastanie? Albo termin odbioru nie bedzie mi pasowal...?
|
Nie sądzę, żeby jutro pracowali. Kilka dni temu odbierałem przesyłkę właśnie z GLS, i dostałem SMS-a, kiedy mogę się spodziewać paczki i miałem w razie czego numer telefonu podany, pod który miałem dzwonić, gdyby mnie nie było.
PatrykPT napisał(a):

Różnie bywa.
TUTAJ można sprawdzić co i jak, ewentualnie
Tutaj.