Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23294
Stary 14.08.2011, 17:05
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
10% niepewnosci... A co jesli kurier mnie nie zastanie? Albo termin odbioru nie bedzie mi pasowal...?
Nie sądzę, żeby jutro pracowali. Kilka dni temu odbierałem przesyłkę właśnie z GLS, i dostałem SMS-a, kiedy mogę się spodziewać paczki i miałem w razie czego numer telefonu podany, pod który miałem dzwonić, gdyby mnie nie było.

PatrykPT napisał(a):Wyświetl post
Kobieta a nie o 16 ?
Różnie bywa. TUTAJ można sprawdzić co i jak, ewentualnie Tutaj.
Odpowiedz cytując