Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15746
Stary 14.08.2011, 17:00
Tak się zastanawiam dlaczego wielu polskich graczy zamiast grać w najlepszych klubach naszej Ekstraklasy kopie piłkę w 2. ligach zagranicznych. Mam na myśli np. Janotę, Tyrałę, czy zawodników głębokich rezerw wielu znanych drużyn. Z ciekawości sprawdzam jak sobie radzą i chyba nie najgorzej. Nie wiem, czy poradziliby sobie, ale pewnie jest jakiś powód, że prezesi czołowych drużyn naszej Ekstraklasie nie pytają o nich.
Odpowiedz cytując