|
Tak się zastanawiam dlaczego wielu polskich graczy zamiast grać w najlepszych klubach naszej Ekstraklasy kopie piłkę w 2. ligach zagranicznych. Mam na myśli np. Janotę, Tyrałę, czy zawodników głębokich rezerw wielu znanych drużyn. Z ciekawości sprawdzam jak sobie radzą i chyba nie najgorzej. Nie wiem, czy poradziliby sobie, ale pewnie jest jakiś powód, że prezesi czołowych drużyn naszej Ekstraklasie nie pytają o nich.
|