Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15745
Stary 14.08.2011, 16:59
Na początku obudziła się we mnie zazdrość na widok stadionu Lechii... ale później zdecydowanie mi przeszło, jakoś brak mi tam klimatu, doping słabo słychać - może to wina TV, nasza twierdza lepsza.
Odpowiedz cytując