Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4727
Stary 14.08.2011, 16:35
Mi to tam zwisa kto wystąpi liczy się wynik.

Ktoś pisał że w rewanżu z Litexem Wilk musiał tylko dostawić nogę ale sorki wielkie gdyby on nie przycisnął ich zawodnika i tej piłki nie odebrał to by Kirm jej nie miał a potem Wilk nie miał by dobitki chyba ktoś meczu nie oglądał?
Odpowiedz cytując