|
Mi to tam zwisa kto wystąpi liczy się wynik.
Ktoś pisał że w rewanżu z Litexem Wilk musiał tylko dostawić nogę ale sorki wielkie gdyby on nie przycisnął ich zawodnika i tej piłki nie odebrał to by Kirm jej nie miał a potem Wilk nie miał by dobitki chyba ktoś meczu nie oglądał?
|