Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15737
Stary 14.08.2011, 16:34
Pancratius napisał(a):Wyświetl post
Po meczu PBB i WŁ czuje się teraz jakbym inną ligę oglądał.
stadion robi swoje rzeczywiście

bo na grę oprócz akcji bramkowej to nie da się patrzeć .. kiepsko mimo wszystko widzę frekwencje na następne mecze
Odpowiedz cytując