Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4725
Stary 14.08.2011, 16:22
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na klase przeciwnika przypuszczam, ze zagramy swoje czyli defensywnie z Wilkiem.
To, że zagramy dwójką defensywnych pomocników nie jest żadną niespodzianką. Pytanie, czy obok Sobola zagra słabo ostatnio dysponowany Wilk, czy Nunez. Osobiście postawiłbym na "Gerwazego". Wilk nigdy mnie nie przekonywał, a jego forma w ostatnich tygodniach utwierdziła mnie w przekonaniu, że moje odczucia były słuszne.

P.S. Wspomniane wyżej asysty Wilka w pucharach były całkowicie przypadkowe. Co do bramki z Liteksem, to oczywiście nie odbieram zasług Wilkowi, ale musiał tylko dostawić nogę. Nie uważam, żeby Czarek był niedoceniany. Moim zdaniem przez pewien okres czasu był raczej przeceniany, a ostatnie spotkania pokazały poprostu jego rzeczywisty poziom piłkarski.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 14.08.2011 o godz. 16:25.
Odpowiedz cytując