Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15730
Stary 14.08.2011, 16:20
Fajnie to wyglada w Gdansku, jak taka duza publicznosc woła Wisła Krakow, Wisla Krakow Na razie to Cracovia czesciej atakuje ale jak to Lechia przetrwa to potem zabraknie gosciom sił.
Odpowiedz cytując